Vydáme Tis The Season for Revenge

Vydáme Tis The Season for Revenge

Aktuality

Pozor, volá nový knižní hrdina! ❤🔥 Zatímco vy si užíváte jaro a vyhlížíte letní dovolenou, my chystáme knížky na Vánoce 😎 A jednou z nich bude i romantická komedie Tis The Season for Revenge.

Číst více
Viděli jste…? Čtěte…

Viděli jste…? Čtěte…

Baronetky

Mám zato, že ten, kdo čte baronetky musí milovat i klasické romantické filmy, u kterých ví, že hlavní dvojice spolu přes všechny trable stejně skončí, ale prostě při sledování zapomene na trable běžného života smrtelníka. Já to tak alespoň mám!

Číst více
Eleanor a Grey (tip od @my_books_diary)

Eleanor a Grey (tip od @my_books_diary)

Tipy na knihy

„Znáte ten pocit, který vás přepadne prvních několik minut po dočtení nějaké úžasné knihy? Ty okamžiky, ve kterých si nejste tak úplně jistí, co byste si sami se sebou měli počít? Prostě tam zůstanete sedět, zíráte na poslední slova v knize a nevíte, jak dál naložit se svým životem.“ Tahle pasáž z Eleanor a Greye přesně vystihuje pocity, které v @my_books_diary příběh Ellie a Greysona zanechal.

Číst více
Výlet do Jackson Harbor

Výlet do Jackson Harbor

Šéfredaktor

Musím říct, že poslední týden byl trochu hektický (a ne, nemyslím tím kvůli hokeji… nebo tedy jen kvůli hokeji). Jak jste si asi všimli, proběhl Svět knihy a já mám opravdu radost, že jsem viděl spoustu čtenářek (vlastně i jednoho čtenáře), které si prohlížely a kupovaly knihy z Baronetu. A s několika jsem se i bavil – a ty mi vyprávěly o spoustě knih, které prostě musíme přeložit a vydat v češtině. Takže jsem si těch „pár“ tipů pěkně sepsal a skončilo to na čísle 146, což znamená, že máme na dalších pár let s výběrem knih vystaráno… 😉

Číst více
Vydáme Remembering Passion

Vydáme Remembering Passion

Aktuality

Chce to zase nějakou pořádně žhavou baronetku, co myslíte? ❤️🔥 Do poličky s pětiohníčkovým čtením přidáme autorku Aleathu Romig a už na podzim vydáme Remembering Passion, první díl duologie Sinclair Duet (dvojka bude na jaře 2025). 

Číst více