Ruckus: Šílená láska


L. J. Shen

Rosie

Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to tak. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustále připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě?

Ruckus

Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to tak. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.03.2020
Formát 133x202 mm
Hmotnost 0,44 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Hříšníci
Původní název Ruckus
Překladatel Zuzana Řeháková
EAN 9788026912408
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

L. J. Shen L. J. Shen

L. J. Shen


L. J. Shen je autorkou románů Barva půlnoci, Sparrow, série Hříšníci a dalších. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle USA Today a Washington Post. Žije v Kalifornii se svým manželem, synem a línou kočkou. Když nepíše, ráda si čte, popíjí víno a sleduje oblíbené seriály.

Zobrazit profil autora