Advokátův syn


Rachael Anderson

Sophia Giffordová zůstává se svými zářivě rudými vlasy a spoustou pih na konci své třetí společenské sezony stále nezadaná, a proto je rozhodnutá, že přijme nabídku svého současného nápadníka pana Fawcetta - pokud se ovšem vysloví -, protože je to slušný člověk, nikoli proto, že by ho milovala.

Když ji sestra Prudence, provdaná za lorda Knavea, poprosí, aby jí pomohla s letní slavností v jejich sídle, zdráhavě souhlasí. Netuší, že Prudence má vlastní plány, jak jí sehnat toho pravého manžela. Chce přivést na slavnost Sophiina kamaráda z dětství, na něhož sestra nemůže zapomenout.

A tak se Sophia skoro po deseti letech setkává s Hughem Quintonem, z něhož vyrostl elegantní, okouzlující a úspěšný právník, jenž pomáhá aristokratům, kteří se dostali do finančních problémů, zlepšit jejich hospodaření. Sophiini rodiče však na něj zle zahlížejí a vyšší společnost ho nebere jako sobě rovného. To ale Sophii nezabrání, aby se do něj nezamilovala. Poté musí uvážit, jak daleko je ochotná pro svou lásku zajít a co všechno obětovat…

Číst více
329 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.03.2021
Formát 130x201 mm
Hmotnost 0,297 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název THE SOLICITOR´S SON
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026915201
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem