Když jsme se poznali


Sarina Bowen

Corey Callahanová předpokládala, že na Harknesskou univerzitu nastoupí jako členka univerzitního hokejového týmu. Po vážné nehodě jí však nezbývá než se pustit do studia v invalidním vozíku.Naproti přes chodbu v bezbariérové koleji bydlí Adam Hartley, další, kdo se měl původně stát univerzitní hokejovou hvězdou, avšak nyní tento až příliš pohledný kluk čeká, až se mu zahojí zlomená noha. Corey na něj nemá. Adam je navíc zadaný.

Mezi Corey a Adamem vznikne na chodbách McHerrinovy koleje přátelství, které ani jeden z nich nečekal. Nad tequilou, pečlivě vybalancovanými jídelními tácy a videohrami se společně snaží smířit se zklamáním, jemuž nikdo jiný nerozumí. Jsou jen přátelé, až jedné noci… nejsou jen přátelé. A Corey si uvědomí, že se zamilovala. Těžce.

Bude však Adam ochotný rozejít se s dokonalou přítelkyní, aby mohl milovat někoho tak rozbitého jako Corey? Pokud ne, Corey ví, že si bude muset vybudovat na Harknesské univerzitě jiný život, který se nebude točit kolem sportu, ani kolem hnědookého kluka, jenž se možná příliš bojí ji milovat.

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.03.2021
Formát 128x202 mm
Hmotnost 0,324 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název THE YEAR WE FELL DOWN
Překladatel Zuzana Ľalíková
EAN 9788026915232
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem