Dítě, opuštěné a nemilované.

Napospas osudu ponechaný a opovrhovaný teenager, který své vynikající technologické znalosti používal ze špatných úmyslů.

Během dospívání se nad jeho budoucností vznášel stín záznamu z vězení, a jeho život se stal nekonečnou smyčkou samoty.

Dokud nedostal druhou šanci a nezačal nový život.

Dokud se na obzoru neobjevila kariéra, o které se mu mohlo jenom zdát a dokud nebyl obklopen lidmi, kteří mu dokázali, že rodina a domov nejsou jen slova.

Dokud mu jedna dívka neukázala ten nejlepší a nejsložitější kód, jaký kdy mohl napsat.

Lásku.

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.03.2021
Formát 134x204 mm
Hmotnost 0,358 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název REID
Překladatel Martin König
EAN 9788026915324
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

Melanie Moreland Melanie Moreland

Melanie Moreland


Melanie Moreland žije už víc než šestadvacet let se svým milovaným manželem šťastným a spokojeným životem v poklidné oblasti Ontaria. Ze všeho nejvíc si považuje svých přátel a rodiny a užívá si každou chvilku, kterou s nimi může strávit. Lidé Melanii znají jako tichého člověka, který se ale umí bouřlivě smát. Pracuje na místní univerzitě a stará se o tamní fotbalové mužstvo. Je to práce náročná, ale odměnou jí je radost z vítězství jejího týmu. Melanie je vážně závislá na kávě a poněkud zaostalá ve všech záležitostech, dotýkajících se počítačů a techniky. Zato miluje pečení a vaření a nadšeně sbírá nové recepty. Ráda pořádá večeře a večírky a miluje cestování jak doma, tak v cizině. Přesto je přesvědčená, že nejlepší částí každé cesty je návrat domů. Melanie si potrpí na dobré romantické příběhy s kvalitními zápletkami, ale pevně věří ve šťastné konce. Pokud není zabraná do nějaké knihy, sklání se nad klávesnicí, často s velkou sklenicí vína, a zuřivě vyťukává originální příběhy, které jí diktují její postavy.

Zobrazit profil autora