Skandální vášeň


Elizabeth Hoyt

Silence Hollingbrooková nahradila v sirotčinci v St. Giles svou sestru Temperance, která se provdala za lorda Cairea. Přitom se trápí smrtí svého manžela - lodního kapitána, jehož loď se během plavby potopila. Dostat se z největšího smutku jí pomáhá péče o malou holčičku, kterou našla na svém prahu a pojmenovala ji Mary Darlingová.

I tady ji však čeká nečekaný úder. Silence zjišťuje, že holčička je nejspíš dcerou neblaze známého říčního piráta Fešáka Mickeyho O'Connora, který způsobil její odcizení s manželem, pro něhož se obětovala. O to víc ji děsí, když pirát holčičku unese do svého paláce a Silence nabídne, že pokud chce být s ní, musí se ubytovat v paláci také, alespoň do doby, než se zbaví svého největšího protivníka, šíleného Vikáře z Whitechapelu, který jde tvrdě po Mickeym i po všech, kdo jsou mu blízcí.

Silence postupně poznává i lepší stránky hrozného piráta a pomalu podléhá jeho kouzlu. Vikář z Whitechapelu je však nenechá na pokoji a nakonec vše nasvědčuje tomu, že vítězem v soupeření s Mickeym bude právě on. Zachrání se Silence z jeho šílených rukou a napomůže tomu Mickeyho oběť?

Číst více
389 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.05.2021
Formát 135x202 mm
Hmotnost 0,4 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Maiden Lane
Původní název Scandalous Desires
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026915836
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem