Políbit nebe


Krista Ritchie, Becca Ritchie

Rose Callowayová dosud věřila, že má vše pod kontrolou. Ve třiadvaceti letech je absolventkou Princetonu, šampionkou školní vědomostní soutěže, módní návrhářkou a dcerou bohatého majitele nadnárodní společnosti. Když ale bydlíte se sestrou, která je závislá na sexu, není to zrovna hračka.

Její poslední šancí na záchranu krachující módní značky a očištění poskvrněného jména její rodiny je propůjčit svůj život reality show. To však ještě netuší, že se tak spolu se svými sestrami a třemi přáteli vydali do rukou nesnesitelného hollywoodského producenta. Čtyřiadvacetiletý Connor Cobalt převálcuje každého slabocha. Je sebejistý, zatraceně chytrý a teď žije se svou stejně ambiciózní přítelkyní Rose Callowayovou před zraky kamer. Navíc musí vymyslet, jak Rose ochránit, aniž by zničil televizní pořad, a jak zabránit, aby producent získal to, po čem Connor odjakživa toužil - Rosino panenství.

Šest mladých pohledných lidí - sebevědomá panna, divoká modelka, zamilovaná závislačka na sexu, arogantní chytrák, výbušný alkoholik, rajcovní kretén - všichni na šest měsíců v reality show. Co se asi tak může stát?

Číst více
469 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Calloway Sisters"

Detailní informace

Počet stran 528
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 09.06.2021
Formát 132x201 mm
Hmotnost 0,527 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Kiss the Sky
Překladatel Zuzana Ľalíková
EAN 9788026916017
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem