Barvy noci


Quick Amanda

North Chastain má paranormální talent, díky němuž dokáže vypátrat ty nejnebezpečnější kriminálníky. Když jeho otec náhle upadne do komatu, North je přesvědčen, že jeho stav byl způsoben smrtícím artefaktem z tajné vládní laboratoře známé jen jako projekt Bluestone. North ví, že jeho jedinou nadějí na záchranu otce je najít daný předmět. Když jde o vystopování vrahů, nikdo se mu nevyrovná, ovšem aby našel určitou relikvii, bude potřebovat pomoc osoby, která se vyzná v tajemném světě obsesivních sběratelů, podvodných obchodníků a nemilosrdných nájezdníků...

S pověstí v troskách kvůli falešnému obvinění hledá odbornice na starožitnosti Sierra Rainesová nový začátek. Když ji North Chastain požádá o pomoc, Sierra souhlasí, ačkoliv má jisté pochybnosti. North reprezentuje záhadnou Nadaci, tajnůstkářskou organizaci zřízenou proto, aby dohlížela na zločince s nadpřirozenými schopnostmi a ty, jako Sierra, kteří si vydělávají v temném podsvětí.

North a Sierra se ocitnou na scéně Incidentu, jenž se odehrál před mnoha desítkami let ve Fogg Laku. Městečko a jeho obyvatele katastrofa v blízkých laboratořích projektu Bluestone navždy změnila. Pár odkrývá šokující pravdy o tom, co se té osudné noci stalo, ovšem pohrávají si s ohněm – někdo v městečku ví, co objevili, a udělá cokoliv, aby zajistil, že dávná tajemství zůstanou pohřbená.

Číst více
359 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Fogg Lake"

Detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.11.2021
Formát 135x206 mm
Hmotnost 0,387 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Fogg Lake
Původní název All the Colors of the Night
Původní jazyk angličtina
Překladatel Daniela Čermáková
EAN 9788026916918
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem