Zdivočelá dědička


Laura Lee Guhrke

Milá lady Věrnolásková, moje schovanka mě přivádí na pokraj šílenství. Musím ji provdat a zbavit se jí. Je tu ale jeden problém…

Když Jonathan Deverill slíbil umírajícímu příteli, že se stane poručníkem jeho dcery, představoval si holčičku v zástěrce a s copánky, dítě, které by mohl nechat v internátní škole, kde dívka momentálně žije. Problém je, že jeho svěřenka je ve skutečnosti dospělá, vzdorovitá kráska, jejíž touha po romantice hrozí, že mu udělá z funkce poručníka peklo na zemi.

Newyorská dědička Marjorie McGannová chce prožít společenskou sezonu v Londýně a získat manžela se šlechtickým titulem, který jí pomůže utrácet zděděné americké miliony. Domnívá se, že její nový britský poručník je ideální k tomu, aby jí takového muže pomohl najít. Jenže Jonathan nemá v úmyslu dovolit, aby se přítelovo jmění promrhalo. Pod jeho bdělým, ochranitelským okem se Marjorii těžko hledá romantika… až do jednoho osudového večera, kdy ji úchvatné polibky jejího poručníka přimějí k úvahám, jestli tu největší ze všech romancí nemá náhodou přímo před sebou.

Číst více
379 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 352
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.12.2021
Formát 132x205 mm
Hmotnost 0,381 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Heiress Gone Wild
Překladatel Jana Pacnerová
EAN 9788026917397
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem