Vévodův utajený plán


Sabrina Jeffries

Sheridan Wolfe, starší syn z třetího manželství vévodkyně z Armitage, se po nenadálé otcově smrti stává nečekaně vévodou z Armitage, přestože se po celý život připravoval na dráhu diplomata. A nejen že se hned po počátku své vévdoské éry potýká s finančními problémy, ještě ke všemu inicioval rodinné vyšetřování podezřelého úmrtí všech tří manželů ovdovělé vévodkyně.

Nyní už má rodina prokázáno, že první manžel vévodkyně byl otráven arzenikem, ale vraha stále ještě nevypátrali. Okruh podezřelých se zúžil na tři přítelkyně vévodkyně, z nichž jedna, lady Eustaceová, je sice s rodinou vévodkyně rozkmotřená, protože se špatně starala o jejího syna z prvního manželství, ale zároveň má půvabnou dceru Vanessu, jež je jejím pravým opakem.

Sheridan má pro Vanessu slabost, ale nechce se ženit, protože v srdci stále ještě vzpomíná na svou zesnulou snoubenku. jelikož má vyzpovídat lady Eustaceovou, jde na to přes dvoření se Vanesse. O té se sice ve společnosti tvrdí, že je zamilovaná do autora divadelních her Junckera, ale nic není takové, jaké se zdá.

Dokážou se Sheridan a Vanessa sblížit, přestože oba tají pravé pohnutky jejich rozvíjícího se vztahu? A dokáže rodina ovdovělé vévodkyně zjistit, kdo může mít důvod se nejen po celá léta mstít manželům vévodkyně, ale zároveň škodit celé rodině?

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 09.02.2022
Formát 131x202 mm
Hmotnost 0,368 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Undercover Duke
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026917625
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem