Skandální titulky


L. J. Shen

Célian Laurent. Manhattanský princ. Proslulý playboy. Dědic mediálního impéria. … A můj nový šéf.

Mohla jsem na něj udělat dojem, nebýt těch nezapomenutelných chvil, když jsme se spolu minulý měsíc vyspali. Odešla jsem s něčím víc, než jenom oblažena orgasmy a příjemnou vzpomínkou – konkrétně s jeho peněženkou. Teď na mě zíral, jako kdybych byla špína pod jeho italskými mokasíny, a já si to mám nechat líbit.

Jenže vtip je v tom, že Judith „Jude“ Humphryová nemá co ztratit. Holka z Brooklynu. Nechvalně proslulá svou svérázností. Dědička hromady lékařských účtů a roztrhané pohovky.

Když se na mě z opačné strany pokoje dívá, vidím v jeho očích záblesk a to z nás dělá protivníky. On to ví. Stejně tak i já.

Každý den v redakci je bitvou. A každá noc v jeho posteli válka. Ale v sázce je moje srdce a já se bojím, že zvednu bílou vlajku.

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.09.2022
Formát 130x202 mm
Hmotnost 0,397 kg
Jazyk čeština
Původní název Dirty Headlines
Překladatel Darina Povolná
EAN 9788026919018
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

L. J. Shen L. J. Shen

L. J. Shen


L. J. Shen je autorkou románů Barva půlnoci, Sparrow, série Hříšníci a dalších. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle USA Today a Washington Post. Žije v Kalifornii se svým manželem, synem a línou kočkou. Když nepíše, ráda si čte, popíjí víno a sleduje oblíbené seriály.

Zobrazit profil autora