Sladký nepřítel


Kristen Callihan

Svět zná Emmu jako princeznu Anyu ze seriálu Temný hrad. Její postava je však popravena a Emma navíc zjistí, že ji její přítel podvádí. Potřebuje si od všeho odpočinout, a tak využije nabídku dobré přítelkyně své babičky a poněkud excentrické samotářky Amalie a odjede na její sídlo Rosemont, kde snad nalezne klid a užije si nějaký čas o samotě.

Ke svému překvapení zde potká Luciana, Amaliina vnuka a bývalého profesionálního hokejistu.

Pro Luciana je těžké se smířit s tím, že na vrcholu své kariéry musel kvůli zranění nechat hokeje a že se už nikdy nebude moct věnovat sportu, který tolik miloval. Svůj čas nyní věnuje vedení babiččina panství a pečení, které ho přivádí na jiné myšlenky.

Emma se mu líbí, kvůli své zahořklosti se jí však vyhýbá a jen peče domácí koláčky a krémové dorty, jimiž jí a možná i sám sobě říká, že je čas zas ochutnat život. Jejich vzájemná přitažlivost sílí, a když oba dostanou ve svých profesích druhou šanci, musí se rozhodnout, zda by měli dát přednost své práci, nebo citům.

Číst více
479 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Sladký nepřítel

Sladký nepřítel

Citáty

Láska je občas komplikovaná a bolí, ale nedá se před ní utéct. O tom se v baronetkách a vlastně i v životě přesvědčujeme pořád dokola a příběh herečky Emmy a bývalého hokejisty Luciana není výjimkou. Ti dva se potkávají v sídle jeho babičky, oba jsou tak trochu ztracení, ani jeden se nemá v plánu zamilovat… ale osud to vidí jinak.

Číst více

Detailní informace

Počet stran 408
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.11.2022
Formát 132x202 mm
Hmotnost 0,431 kg
Jazyk čeština
Původní název Make It Sweet
Překladatel Zuzana Ľalíková
EAN 9788026919315
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem