Calder


Mia Sheridan

V současné Americe existuje místo bez elektřiny, bez vodovodního potrubí a bez moderních vymožeností. Na tom místě musíte zapomenout na vlastní sny, na sebevyjádření, na ambice.

A právě zde žije mladík s tělem boha a srdcem válečníka. Silný, věrný a oddaný své rodině. Odvážil se však snít. Žije zde i dívka s tváří anděla a kurážným srdcem. Její rodina v ní vidí jen ztělesnění dokonalé poslušnosti. Tato dívka se však odvážila chtít to, co jí prý nikdy patřit nebude.

Calder je příběhem o boji dobra se zlem, odvahy se strachem a o tom, že světlo lásky si najde cestu i v té nejhlubší temnotě…

Číst více
429 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Calder Duet"

Detailní informace

Počet stran 384
Datum vydání 26.04.2023
Formát 130x202 mm
Hmotnost 0,41 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Calder Duet
Původní název Becoming Calder
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026920625
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Recenze

IG_vnimej_svet_knih - Knihy Calder a Eden


ato kniha nabízí nádherný milostný příběh, který se odehrává ve velice nepřejícím prostředí. Mnohé recenze prozrazují, kde se příběh odehrává, já vám to ale neprozradím. Sama jsem totiž do knihy šla bez předchozích informací a právě to, o čem kniha pojednává, mě velice překvapilo.

Autor knihy

Mia Sheridan Mia Sheridan

Mia Sheridan


Mia Sheridanová je autorkou bestsellerů podle New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Mia žije v Cincinnati v Ohiu se svým manželem, policejním důstojníkem, a čtyřmi dětmi. Její literární tvorbu výrazně ovlivnila ztráta pátého dítěte, malé dcerky. Vášnivě ráda čte, a ještě raději sama splétá milostné příběhy těch, jimž je předurčeno kráčet životem bok po boku.

Zobrazit profil autora