Sparrow
B

Sparrow


L. J. Shen

Troy Brennan

Každý Ir v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoct nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel.

Sparrow Raynesová

To jsem já. Moje jméno si nikdo nepamatoval, dokud do mého života nevtrhl Troy. Jenže potom mě uvěznil. Unesl. A zničil všechny šance, co jsem měla na to, abych utekla z místa, kde jsem vyrostla. Krátce řečeno, Troy Brennan mi přistřihl křídla. Mám sny, a veliké, ale pochybuju, že mi někdy dovolí je následovat. Nemám tušení, proč se rozhodl vzít si mě za ženu. Jedno ale vím: vytáčet tohohle chlapa mi nic dobrého nepřinese. Vůbec nic dobrého.

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 360
Datum vydání 17.05.2023
Formát 130x201 mm
Hmotnost 0,394 kg
Jazyk čeština
Původní název Sparrow
Překladatel Darina Povolná
EAN 9788026920779
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Recenze

Instagram - Sparrow


„Příběh krásně plynul, neměl slabá místa, pomalinku polehounku se nám vyvíjí romantická linka, skvělé sexuální napětí mezi hlavníma postavami, bylo tam pár překvapení. Za mě skvělé čtení.“

Autor knihy

L. J. Shen L. J. Shen

L. J. Shen


L. J. Shen je autorkou románů Barva půlnoci, Sparrow, série Hříšníci a dalších. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle USA Today a Washington Post. Žije v Kalifornii se svým manželem, synem a línou kočkou. Když nepíše, ráda si čte, popíjí víno a sleduje oblíbené seriály.

Zobrazit profil autora