Čas pro Avu


Melanie Moreland

Láska může léčit!

Hrdinka čtvrté knihy série ABC Corp. Ava Callaghanová je žena, pracující v oboru, kterému dominují muži. Aby uspěla, musí být pevná, silná a houževnatá. Pak se její život protne s Hunterem Owensem, samotářem, který nikoho nepotřebuje a nemá žádné vazby – nic jiného nezná. Oba se shodnou, že jejich vztah je jen na chvíli. Dovolí jim jejich tvrdohlavost pochopit, že život jim může dát víc, než si mysleli? Že láska může léčit. Že štěstí existuje. Že „prozatím“ může být „navždy“.

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Čas pro Avu

Čas pro Avu

Citáty

Nádherný, pohádkový příběh a taky pořádně pikantní 🔥 Melanie Moreland patří k autorkám našeho srdce ❤️

Číst více
Tip na Čas pro Avu

Tip na Čas pro Avu

Tipy na knihy

Melanie Moreland je typická svým pohodovým a sladkým stylem psaní a vždycky nabídne milé čtení s pěknou dávkou žhavé erotiky. Takže pokud máte na něco takového zrovna teď chuť, nenechte si ujít Čas pro Avu. Žádné velké drama, ani vás to emocionálně nerozcupuje na kousky, láska překoná všechny potíže a vy si užijete krásnou pohádku se šťastným koncem 🥰

Číst více

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.10.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,397 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 5
Původní název Age of Ava
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026921356
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Melanie Moreland Melanie Moreland

Melanie Moreland


Melanie Moreland žije už víc než šestadvacet let se svým milovaným manželem šťastným a spokojeným životem v poklidné oblasti Ontaria. Ze všeho nejvíc si považuje svých přátel a rodiny a užívá si každou chvilku, kterou s nimi může strávit. Lidé Melanii znají jako tichého člověka, který se ale umí bouřlivě smát. Pracuje na místní univerzitě a stará se o tamní fotbalové mužstvo. Je to práce náročná, ale odměnou jí je radost z vítězství jejího týmu. Melanie je vážně závislá na kávě a poněkud zaostalá ve všech záležitostech, dotýkajících se počítačů a techniky. Zato miluje pečení a vaření a nadšeně sbírá nové recepty. Ráda pořádá večeře a večírky a miluje cestování jak doma, tak v cizině. Přesto je přesvědčená, že nejlepší částí každé cesty je návrat domů. Melanie si potrpí na dobré romantické příběhy s kvalitními zápletkami, ale pevně věří ve šťastné konce. Pokud není zabraná do nějaké knihy, sklání se nad klávesnicí, často s velkou sklenicí vína, a zuřivě vyťukává originální příběhy, které jí diktují její postavy.

Zobrazit profil autora