Mílový klub


Liz Tomforde

i Připravujeme

Žhavá hate to love romance z hokejového prostředí

Bez Zanderse, kterého všichni rádi nesnášejí, si hokej v Chicagu už nikdo neumí přestavit. Zná svou roli v týmu a hraje ji dobře. Zápasy většinou tráví na trestné lavici a ze stadionu každý večer odchází s jinou ženou.

Stevie je letuška a se sportovci toho už zažila dost. Na palubě letadla však v téhle sezóně narazí na tu nejsamolibější hvězdu NHL a začne o všem pochybovat, i o slibu, který si kdysi dala – že se už nikdy s žádným sportovcem nezaplete.

Zanders je přitažlivý a svou image zlého hocha si užívá, Stevie ji však z duše nenávidí. Hokejový obránce jí dává okázale najevo, že ona pracuje pro něj, a ne naopak, a snaží se jí z práce udělat peklo.

Počáteční vzájemná nevraživost se však s každým dalším letem otupuje a Zanders už neví, jestli neustále přivolává tu drzou letušku, jen aby jí znepříjemnil práci, nebo protože ji rád vidí a chtěl by od ní víc.

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
Nedostupné
Cestování v hlavní roli

Cestování v hlavní roli

Šéfredaktor

Letní prázdniny jsou už za rohem, dětičky se při cestě do školy už ani nesnaží tvářit, že by je zajímalo učení, a jen přemýšlejí, co budou dělat o prázdninách. Rodiče taky přemýšlejí, tentokrát o tom, co budou dělat s dětmi o prázdninách, když sami musí do práce. No a skoro všichni jsou nadšení, že je krásně a svítí sluníčko.

Číst více

Detailní informace

Počet stran 568
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.08.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název Mile high
Původní jazyk angličtina
Překladatel Renata Heitelová
EAN 9788026924050
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Liz Tomforde Liz Tomforde

Liz Tomforde


Liz Tomforde píše sportovní romány, které zobrazují realistické a zdravé vztahy. V jejích knihách se mísí vtípky a skutečné životní problémy. Její hrdinové jsou alfa a zároveň zranitelní a její hrdinky silné a odhodlané. Liz se narodila a vyrostla v severní Kalifornii a je nejmladší z pěti dětí. Miluje romantiku, cestování, psy a hokej. Když zrovna necestuje nebo nepíše, ráda si přečte dobrou knihu nebo vezme svého zlatého retrívra Luka na výlet.

Zobrazit profil autora