Tak daleko


Sylvia Day

Nemůžete věřit všem, ale můžete věřit aspoň někomu?

Strhující závěr dvojdílné série Blacklist přináší rozuzlení spletitého příběhu tří žen, spojených jediným mužem, které se snaží překonat svou minulost – jedna kvůli lásce, druhá kvůli moci a třetí kvůli pomstě. Všechny tři se však snaží uniknout svojí minulosti, a tak k sobě možná mají blíž, než si myslí – a přitom až příliš daleko.

Znovu se tak objevuje motto prvního dílu: Nemůžete věřit všem, ale můžete věřit aspoň někomu? Dávné stíny mají dlouhé prsty a v temné atmosféře se vynořují stále hrozivější přízraky. Nenávist dokáže často překonat i smrt. A kde leží hranice mezi láskou a posedlostí?

Lily Blacková byla dlouhá léta považována za mrtvou. Teď je zpět v náruči svého bezvýhradně milujícího manžela Kanea. Kde po celou tu dobu byla a co dělala, zůstává záhadou, ale její hříchy z minulosti ji pronásledují a vnášejí do života rodiny smrtelné nebezpečí. Zvlášť když se na scéně objeví další zdánlivě mrtvá dáma.

Aliya, Kaneova matka, zatím tvrdě pracuje na svém mocenském postavení. Nikdy neuvěřila, že Lily je tou, za koho se vydává, a nezastaví se před ničím, aby ji odhalila.

Amy, Kaneova švagrová, byla vždy jen pěšákem v nebezpečných hrách, jež tato rodina hraje. Ví však, že si zaslouží víc, a udělá cokoli, aby získala tu nejvyšší cenu.

Smyslný a strhující román o lžích, záhadách a vášni odhaluje nečekaná tajemství od první až po poslední stránku.

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Blacklist"

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.04.2024
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,418 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Blacklist
Původní název Too Far
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Selementová
EAN 9788026923411
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Sylvia Day Sylvia Day

Sylvia Day


Sylvia Day je autorkou více než dvaceti oceněných románů, včetně deseti bestsellerů New York Times a třinácti bestsellerů USA Today, které se umístily na prvním místě žebříčku New York Times, na prvním místě žebříčku USA Today a na prvním místě žebříčku mezinárodních bestsellerů. Její díla byla přeložena do jedenačtyřiceti jazyků. Její knihy se prodaly v nákladu více než dvaceti milionů výtisků a jsou bestsellerem číslo jedna v devětadvaceti zemích. Během její kariéry se Sylviiny romány umístily na předních místech celosvětových žebříčků prodejnosti na konci roku, což z ní činí jednu z nejčtenějších autorek na světě. Působila jako 22. prezidentka Romance Writers of America a v současné době je členkou správní rady Cechu autorů i Nadace Cechu autorů.

Zobrazit profil autora