Razerova jízda


Jamie Begley

i Připravujeme

Jeden nikdy není dost. Erotický thriller z prostředí motorkářského klubu.

Beth Cornettová je hodná holka, takže se musí držet stranou nebezpečných členů motorkářského klubu. Naneštěstí se jí podaří upoutat pozornost Razera, který má v úmyslu ji navzdory jejím obavám zlákat, aby se s ním vydala na cestu. Když se naplní její nejhorší obavy, zůstane jí zlomené srdce a je rozhodnutá na celou událost zapomenout.

Razer se nehodlal změnit kvůli žádné ženě, dokonce ani kvůli Beth. Jejich životní styly byly příliš odlišné a ona s pocitem zrady raději utekla. A on si svou chybu uvědomil příliš pozdě. Až vrah, který má v úmyslu ji zavraždit, přivede Beth zpět k Razerovi a k motorkářskému klubu Poslední jezdci, aby ji ochránil. Razer se možná poučil, ale tentokrát, dokud je v klubu, i ona musí hrát podle jejich pravidel.

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.08.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název Razer's Ride
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Rajnyšová
EAN 9788026923831
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Jamie Begley Jamie Begley

Jamie Begley


amie se narodila v malém městě v Kentucky a její matka byla jednou z nejlepších kuchařek, jaké kdy poznala. A tak i ona sama ráda a dobře vaří a vymýšlí všemožné kulinářské kreace. Ale samozřejmě hlavně píše, píše a píše! Má dvě děti, dcera je také spisovatelka a syn se jen snaží nečervenat, když se ho někdo zeptá na matčiny knihy. Všechny své knihy píše za jediným účelem – pro potěšení, které v nich najdou ostatní, a pro očekávání svých fanoušků, která ji inspirují k tomu, aby ze sebe vydala to nejlepší.

Zobrazit profil autora