Láska neumírá


L. J. Shen

i Připravujeme

Není nic horšího než být zamilovaná do dvou mužů.

Říká se, že první lásky často znamenají konec nevinnosti. Tato slova nemohou pro nikoho platit víc než pro Everlynne Lawsonovou, jejíž první setkání s romantikou přišlo se zlomeným srdcem... Po velké tragédii ztratí vše, na čem jí záleží – své sny, rodinu i spřízněnou duši Joea. Everlynne se rozhodne izolovat v Salemu ve státě Massachusetts. Jako skořápka ženy, kterou kdysi bývala, žije své dny jeden po druhém a dává si pozor, aby si nepřipustila radost, o kterou podle ní byli ostatní v jejím životě připraveni. Když však do jejího života vtrhne tajemný, pohledný Dominic, je stále těžší v tomto životě pokračovat.

Everlynne je na pokraji toho, aby znovu objevila sama sebe, když vtom se znovu vynoří přízrak minulosti. Není nic horšího než být zamilovaná do dvou mužů. Zvlášť když vás jeden z nich nenávidí.

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 408
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.08.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název Beautiful Graves
Původní jazyk angličtina
Překladatel Darina Povolná
EAN 9788026923848
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

L. J. Shen L. J. Shen

L. J. Shen


L. J. Shen je autorkou románů Barva půlnoci, Sparrow, série Hříšníci a dalších. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle USA Today a Washington Post. Žije v Kalifornii se svým manželem, synem a línou kočkou. Když nepíše, ráda si čte, popíjí víno a sleduje oblíbené seriály.

Zobrazit profil autora