Chystáme nové vydání On a My

Aktuality

Chystáme nové vydání On a My Chystáme nové vydání On a My

90% hodnocení na Databázi knih, spousta nadšených čtenářů a velká poptávka. Po pěti letech od vydání je čas dotisknout tuhle hokejovou romantiku, takže do března 2024 vyjdou obě knížky znovu a nabídneme je samozřejmě i jako e-knihu.

O čem je první díl série ON:

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu?

Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit.

Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě.