Ediční plán léto–podzim 2024

Ediční plán

Milé čtenářky, milí čtenáři, opět po půl roce nastal čas na představení našeho edičního plánu, tentokrát na druhou polovinu roku 2024. A za sebe musím říct, že je opravdu z čeho vybírat.

Jistotu skvěle napsaných a čtivých knih představují například L. J. Shen, Penelope Ward či Ana Huang (jejíž novou sérii Králové hříchů odstartujeme v listopadu). Já osobně mám opravdu moc rád sérii Chlapci z Jackson Harbor od Lexi Ryan a nemůžu se dočkat nové fantasy romantické série Zlatá klec autorky Raven Kennedy. Pro milovníky a milovnice romantických sérií je tu skvělý Mílový klub (prostě vztah hokejista a letuška funguje vždycky) nebo Nový kluk (kombinace hokejista a trenér k sobě pasuje neméně povedeně). Jak už názvy napovídají, Vánoce každý den a Vánoce v Shelter Inn jsou určené pro všechny milovníky těchto svátků. A kdo má rád trochu drsnější hrdiny, může se těšit na Razerovu jízdu nebo na Vzpomínky na vášeň. Fanoušci série Duna se pak mohou těšit na Cestu k Duně, Paula z Duny a Vichry z Duny s novými obálkami!

Doufám, že si v našem edičním plánu vybere každý a že se vám naše knihy budou líbit a s napětím budete čekat na další díly svých oblíbených sérií.

Michal Kolezsar, šéfredaktor Baronetu

EDIČNÍ PLÁN V PDF SI MŮŽETE STÁHNOUT TADY