Vydáme sérii King of Sin

Aktuality

Vydáme sérii King of Sin Vydáme sérii King of Sin

Už od prvního dílu Twisted série bylo jasné, že je Ana Huang opravdu extra třída, takže jsme samozřejmě neváhali a už máme koupenou její novou sérii Kings of Sin. První knihy se dočkáte už v druhé půlce roku 2024, další budou brzy následovat 😁 Tak schválně, jestli vás uchvátí víc než Twisted 😏

O čem je King of Wrath:

Bezohledný. Arogantní. Dante Russo se vyžívá v kontrole, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Miliardář a generální ředitel se nikdy neplánoval oženit... dokud ho hrozba vydírání nedonutí zasnoubit se se ženou, kterou sotva zná – Vivian Lau, dcerou jeho nepřítele. Nezáleží na tom, jak je krásná nebo okouzlující. Udělá vše, co je v jeho silách, aby ji zničil. Je tu jen jeden problém: teď, když ji má... nemůže se přinutit ji opustit.

Elegantní. Ambiciózní. Dobře vychovaná. Vivian Lau je dokonalá dcera a vstupenka své rodiny do nejvyšší společnosti. Sňatek s Russoem s modrou krví znamená otevření dveří, které by jinak zůstaly její rodině zavřené. Přestože hrubý a nepolapitelný Dante není její představou vysněného partnera, z povinnosti souhlasí s jejich domluveným sňatkem. Touha po jeho doteku nikdy nebyla součástí plánu. Nebylo to ani to nejhorší, co mohla udělat: zamilovat se do svého budoucího manžela.