Začneme s vydáváním série The Boys of Jackson Harbor

Aktuality

Začneme s vydáváním série The Boys of Jackson Harbor Začneme s vydáváním série The Boys of Jackson Harbor

Nová série na obzoru a navíc jeden z vašich tipů. Na základě doporučení od @once_upon_a_book_and_me jsme koupili práva na první tři knihy série The Boys of Jackson Harbor od Lexi Ryan a na první díl The Wrong Kind of Love se můžete těšit už začátkem jara 2024.

O čem je The Wrong Kind of Love:

Na svůj svatební den nikdy nezapomenete. Nebo na okamžik, kdy vám vaše sestra-dvojče pozvrací kytici a přizná, že čeká dítě… s vaším snoubencem.

Chtěla jsem utéct, schovat se, dokud se mi srdce neuzdraví. Ocitla jsem se v cizím městě se záhadným cizincem, jehož talentovaná ústa a ruce mi téměř daly zapomenout, že to má být moje svatební noc. Bojím se vrátit domů a čelit svému životu, a tak předstírám, že jsem své dvojče, abych mohla vzít její práci v Jackson Harboru a starat se o šestiletou holčičku. Představte si mé překvapení, když zjistím, že můj nový šéf je onen záhadný cizinec – doktor Ethan Jackson.

Nikdy jsem nechtěla, aby Ethan odhalil moje tajemství. Nikdy jsem nechtěla, aby na nich záleželo. Ale čím déle s ním a jeho milou dcerkou pracuji, tím víc mu propadám a tím je mi jasnější, že nejsem jediná, kdo v sobě nosí tajemství, které by nás mohlo rozdělit.

Pošlete nám tip na knihu na vydání.