Vánoční

Vánoční

Šéfredaktor

Když jsem tak o víkendu pošestnácté odhazoval hromady sněhu, uvědomil jsem si, že už je to téměř půlrok, co jsem nastoupil do Baronetu. A ano, vím, že proti našim věrným čtenářkám jsem takový vykulený junior, ale i tak mě trochu zaskočilo, jak strašně rychle to uteklo. Nejspíš je to tím, že se stále něco dělo a člověk se zrovna nenudil. Musím přiznat, že jsem skočil rovnýma nohama do neznámých vod (i když přechod od young adult knih k produkci Baronetu nebyl až tak velký, jak jsem se původně obával). A tak jsem hned o prázdninách začal načítat, co se jen dalo.

Číst více
Nejoblíbenější témata v baronetkách

Nejoblíbenější témata v baronetkách

Baronetky

Každý čtenář baronetek má v knihách svá oblíbená témata jako například neplánované těhotenství, dohodnutý sňatek nebo nucená blízkost. Někdo si rád přečte knihu, ve které se děj odehrává na maloměstě, někdo zase radši sáhne po knize z rušného New Yorku. Můžete se podívat do světa královské rodiny, kde se třeba princezna zamiluje do svého bodyguarda anebo do kancelářského prostředí, kde na sebe mrkají přes stůj asistentka se svým šéfem.

Číst více
Jak je to s Dunou?

Jak je to s Dunou?

Šéfredaktor

Představte si, že vás nejdříve odmítne více než 20 nakladatelů, ale vy se přesto nevzdáte, svou knihu nabízíte dál, a když vám nakonec vyjde, stane se z ní prodejní bestseller, odstartuje mnoho desetiletí trvající fenomén, naváže na ni množství pokračování, je několikrát zfilmována, vytvářejí se podle ní hry… a to jsem určitě ještě na spoustu věcí zapomněl.

Číst více
Chystáme nové vydání On a My

Chystáme nové vydání On a My

Aktuality

90% hodnocení na Databázi knih, spousta nadšených čtenářů a velká poptávka. Po pěti letech od vydání je čas dotisknout tuhle hokejovou romantiku, takže do března 2024 vyjdou obě knížky znovu a nabídneme je samozřejmě i jako e-knihu.

Číst více