Tajemství lady Gwyn


Sabrina Jeffries

Major Joshua Wolfe, vnuk vévody z Armitage, se vrátil z napoleonských válek jako invalida. Protože jeho rodina neměla žádný majetek, je zaměstnán jako myslivec na panství Armitageů. Zatrpklého mladého muže, který má stále ještě psychické problémy, přitahuje lady Gwyn, nevlastní sestra současného vévody. Kvůli své chromé noze je však přesvědčen, že u ní nemá žádnou naději, a proto se jí vyhýbá.

To se však změní, když ho její bratr, vévoda z Thornstocku, zaměstná jako osobního strážce, který má na ni dávat pozor během jejího společenského debutu v londýnské vyšší společnosti. Lady Gwyn totiž zřejmě ohrožuje její bývalý ctitel kapitán Malet, který si už kdysi nechal zaplatit za to, že se jí vzdá, ale při trvalém nedostatku peněz znovu uvažuje o tom, jak by ji mohl využít pro své nekalé účely.

Joshua a Gwyn poznávají blíže jeden druhého, ale jejich sbližování brání minulost, která je oba tvrdě poznamenala a která stojí v cestě jejich štěstí. Dokážou důvěřovat jeden druhému natolik, aby se od ní oprostili a mohli vstoupit do společného života?

Číst více
299 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 296
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.09.2020
Formát 130x202 mm
Hmotnost 0,334 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název The Bachelor
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026914082
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem