Vévoda pro Dianu


Sabrina Jeffries

Tři sestry Harperovy, dcery hraběte z Holtbury, které zničil rozvodový skandál jejich rodičů, se rozhodly, že budou provozovat podnik s názvem Elegantní příležitosti, jenž bude pomáhat lidem z vyšší společnosti při organizování plesů, večírků a podobně.

Proto se na ně také obrátí stavební inženýr Geoffrey Brookhouse, který se nedávno stal zcela neočekávaně vévodou z Grenwoodu. Najme si je, aby zařídily úspěšný vstup do společnosti a představení u královny pro svou sestru Rosabel, která je velice plachá a nezvyklá na londýnskou smetánku.

Během příprav se vévoda sblíží s prostřední sestrou Dianou, jež ho láká nejen svou krásou, ale i neortodoxními názory. Geoffrey však chrání rodinné tajemství, týkající se jeho nedávno zesnulého otce, které mu neumožňuje, aby se v blízké době oženil. A to se Dianě vůbec nelíbí, přestože tvrdí, že jí na vdávání nezáleží.

Dokážou se tito dva mladí, tvrdohlaví lidé domluvit a pomoci jeden druhému, a přitom se ještě postarat o lady Rosabel, aby našla své štěstí?

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Elegantní příležitosti"

Detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.11.2022
Formát 129x202 mm
Hmotnost 0,363 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název A Duke for Diana
Překladatel Dana Šimonová
EAN 9788026919346
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem