Kráska a hráč
B

Kráska a hráč


Ilsa Madden–Mill

V této vášnivé romanci od autorky bestsellerů Wall Street Journal Ilsy Madden-Millsové se quarterback NFL, který se stal trenérem na malém městě, nechá okouzlit texaskou královnou krásy.

Atraktivní, talentovaný a skvělý quarterback NFL Ronan Smith má svět u svých nohou. Ale poté, co kvůli autonehodě přijde o kariéru i o svou snoubenku, se propadne do jámy smutku a špatných rozhodnutí. Když se na jeho večírku objeví záhadná dívka, cítí k ní přitažlivost a vezme si ji... na jednu noc.

Bývalá královna krásy Nova Morganová má poslání. Spoře oděná jako princezna z daleké galaxie se vplíží na prominentní večírek, aby upoutala pozornost svého oblíbeného zadáka. Její naděje však ztroskotají po jedné příšerné společné noci.

O dva roky později. Zlomená a zoufalá Nova se vrací domů do Blue Belle v Texasu, kde se zázračným řízením osudu jejím sousedem nestane nikdo jiný než zádumčivý Ronan, nový hvězdný fotbalový trenér, kterého všichni zbožňují. Ten však nemá ani tušení, kdo je ona.

Sportovní klub Ronanovi neustále podstrkuje atraktivní ženy, aby ho udržel ve městě. Jeho řešení? Pozve Novu na rande, aby měl klid. Ale ve světlech pátečního večera se všechno změní, když si Ronan uvědomí, že tohle je ta dívka, která mu tenkrát utekla.

Našla smutná kráska svůj věčný idol, nebo je jeho minulost rozdělí?

Číst více
429 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Další tituly z řady "Strangers in Love"

Detailní informace

Počet stran 360
Datum vydání 07.06.2023
Formát 131x201 mm
Hmotnost 0,396 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Beauty and the Baller
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Dresia
EAN 9788026920908
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Instagram - Kráska a Hráč


...Knížka byla pohodová, ačkoliv autorka do děje zařadila vážná témata jako je například smrt blízkého člověka. Já osobně bych uvítala, kdyby se kolem těchto věcí v knize jen nekroužilo, ale byly rozpracované víc do detailů, tak abych mohla s postavami více cítit a chápat je. ...