Princezna a hráč


Ilsa Madden-Mills

Romance na maškarním plese

Maškarní ples svede dohromady hráče NFL a chudobnou princeznu v této chytré a sexy romanci od autorky bestsellerů Wall Street Journal Ilsy Madden-Millsové.

Rozvážná Francesca Laneová by si nikdy nepomyslela, že jednoho dne zruší svou vlastní svatbu. Ale když ji snoubenec podvede, oblékne si svatební šaty a odejde od oltáře rovnou na maškarní ples - do exkluzivního lifestylového klubu.

Tam se setkává s pro ni neznámou hvězdou NFL Tuckem Averym, který je převlečený za prince a ukrývá se za maskou - přišel tam oslavit své narozeniny. Na jednu noc se Francesca a Tuck oddávají hříšnému inkognito románku. Žádná jména. Žádné závazky. A masky se nesundávají.

Francesca si naneštěstí rychle uvědomí, že její maskovaný princ je bohatým sportovcem, který bydlí v podkrovním bytě jejího činžovního domu. Mezi jeho záliby patří večírky a supermodelky – tak to alespoň tvrdí bulvár. Zaplést se s povrchním blbečkem je ta poslední věc, kterou teď Francesca potřebuje, a tak dělá vše pro to, aby ji Tuck nepoznal (ne že by byla jeho typ).

Jenže osud má v rukávu malý trik... znaménko na těhotenském testu. Dokáže utrápený princ přijmout lásku, nebo svou princeznu navždy zavrhne?

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Princezna a hráč

Princezna a hráč

Citáty

Princezna a hráč je sportovní romance, která toho ale v sobě ukrývá daleko víc. Je to nádherný emotivní příběh o přátelství, druhých šancích, lásce a překonání svých největších strachů 💓

Číst více

Detailní informace

Počet stran 312
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.08.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,355 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Princess and the Player
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Dresia
EAN 9788026921141
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Princezna a hráč


„Tento příběh mě velmi mile překvapil a přečetla jsem ho během dne. Nedalo se odtrhnout. Sympatická hlavní dvojice a partička vedlejších postav mi přirostla k srdci.“

Databazeknih.cz - Princezna a hráč


„Ano, ano, jedná se o oddechové letní čtení, kdy od začátku víme, jak to dopadne, ALE panebože úplně boží! Oba hlavní protagonisté mi byli moc sympatičtí.“

Autor knihy

Ilsa Madden-Mills Ilsa Madden-Mills

Ilsa Madden-Mills


Ilsa Madden-Mills je autorka bestsellerů podle Wall Street Journal, New York Times a USA Today známá především svými romány pro dospělé a romantickými komediemi. Čtrnáct z jejích osmnácti románů se umístilo na seznamu deseti nejprodávanějších na Amazonu: Dirty English #1; Not My Romeo #1; The Revenge Pact #1; Dear Ava, Fake Fiancée, I Dare You, and I Promise You #2; I Hate You #5; Not My Match, I Bet You, Filthy English, and Very Bad Things #6; Boyfriend Bargain #8; The Last Guy #4. Bývalá středoškolská učitelka angličtiny zbožňuje vše, co se týká Pýchy a předsudku, a pan Darcy je samozřejmě její největší hrdina. Je závislá na kávě s pěnou a všech knihách s jednorožci a ženami s meči.

Zobrazit profil autora