Pan Náladový


Penelope Ward

Jak se vypořádat s touhou po zakázaném muži?!

V ten den, kdy jsem zastavila před rozlehlým domem Daxe Moodyho, jsem vůbec netušila, co přijde. Jako masérka na objednání jsem byla zvyklá docházet k cizím lidem, ale nikdy se mi nestalo, že by mým klientem byl pohledný, tajemný, svobodný muž a navíc mladší, než bych očekávala.

Poprvé se sice masáž neuskutečnila, k té došlo až na třetí pokus, ale mezitím mezi námi vzniklo zvláštní spojení. Najednou bylo obtížné udržet náš vztah na profesionální úrovni. Přestože se jednalo o vzájemnou přitažlivost, Dax zůstával odtažitý. Po nějaké době mi prozradil důvod svého chování. A ten důvod určil, proč bychom spolu neměli být.

Tím měl náš příběh skončit, ovšem neskončil.

A mně zůstala jen touha po zakázaném muži.

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Pan Náladový

Pan Náladový

Citáty

Kdo máte chuť na zakázanou lásku? 😏 Pohledný, tajemný vdovec a navíc její klient. Nic se mezi nimi nesmí stát, dokud se to nestane ❤

Číst více
Tip na Pana náladového

Tip na Pana náladového

Tipy na knihy

Je těžké vyrovnat se se smrtí blízké osoby, je těžké milovat někoho, koho milovat nesmíte. A když člověk potká spřízněnou duši, žádná překážka není natolik velká, aby takovému citu zabránila. Nebo snad ano? Dokáží pan Náladový a krásná cellistka získat svoje šťastně až navěky? Nebo je to, co je drží od sebe, natolik závažné, že to nelze překonat?

Číst více

Detailní informace

Počet stran 288
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.11.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,336 kg
Jazyk čeština
Původní název Moody
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Žemličková
EAN 9788026921653
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Instagram - Pan náladový


„Líbilo se mi, že knížka měla větší přesah. Nejedná se prostě jen o klasický příběh kluk potká holčinu. Bylo to o rodině, o druhých šancích a o vývoji osobnosti jako takové.“

Autor knihy

Penelope Ward Penelope Ward

Penelope Ward


Penelope Ward patří s miliony prodanými knihami mezi nejprodávanější autorky podle žebříčků New York Times či USA Today, v žebříčku Wall Street Journal dokonce dosáhla na první místo. Penelope se několik let živila coby moderátorka televizních zpráv, než změnila profesi, aby se mohla více věnovat své rodině. Vyrostla v Bostonu s pěti staršími bratry. Ráda čte romány ze žánru new adult, miluje kávu, často si přes mobil píše se svou kamarádkou a občasnou spoluautorkou Vi Keeland a víkendy tráví s rodinou a přáteli. Se svým manželem a dětmi žije na Rhode Islandu.

Zobrazit profil autora