Zas tak moc souzeni si nejsme


Meghan Quinn

Z nepřátel se stávají milenci!

Kamarádit se s JP Canem?

Pche, to je směšná představa.

Když pominu skutečnost, že si osvojil nějakou za vlasy přitaženou představu z filmu Když Harry potkal Sally, podle které muži a ženy, co spolu pracují, nemohou být kamarádi, můžu s jistotou říct, že my dva nikdy kamarádi nebudeme. Je otravně hlučný, až protivně hezký a dovedl k dokonalosti umění, jak mě několikrát denně totálně vytočit.

Takže si dovedete představit, jak jsem naštvaná, když s ním musím pracovně letět do San Francisca, a aby toho nebylo málo, ještě navíc s ním bydlet v jednom apartmá. Jo, sedm dní v týdnu, dvacet čtyři hodin denně spolu máme dýchat společný vzduch. Mají z nás být spolubydlící se vším všudy.

Ten chlap neumí pořádně nosit košili, cpe se proteinovými tyčinkami a, hádáte správně, neustále si na něco stěžuje, že by mu až lidi uvěřili, že je Meg Ryanová v té scéně v restauraci.

A když k tomu připočtu jeho neustálé flirtování a jeho dokonalý vzhled, ocitám se v zajetí svůdného pokušení, co mi v noci nedá spát.

Ale hádejte, kdo se dokáže perfektně ovládat? No přece já!

Protože jestli jsem si něčím fakt jistá, tak tím, že JP Cane a já si rozhodně nejsme souzeni.

Číst více
469 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Zas tak moc souzeni si nejsme

Zas tak moc souzeni si nejsme

Citáty

Podle Kelsey je JP Cane totální protiva, takže je dost naštvaná, když s ním musí pracovně letět do San Francisca a ještě bydlet v jednom apartmá. Asi tušíte, že jí JP nakonec přestane vadit 😏 Zas tak moc souzeni si nejsme je parádní romantická komedie a jestli jste ještě nečetli nic od Meghan Quinn, sérii o bratrech Caneových určitě omrkněte.

Číst více
Tip na Zas tak moc souzeni si nejsme

Tip na Zas tak moc souzeni si nejsme

Tipy na knihy

Meghan Quinn to zase dokázala! 👏 Už podruhé skvělá romantická komedie, ve které vás čeká vztahová linka od nepřátelství k lásce ❤️ Nečekejte žádné velké drama a kapesníky také potřebovat nebudete. I když možná jich pár po ruce mějte, abyste si mohli utírat slzy od smíchu 😂 Žhavost: 3/5🔥

Číst více

Detailní informace

Počet stran 504
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.10.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,516 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název So Not Meant To Be
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Rajnyšová
EAN 9788026921325
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Meghan Quinn Meghan Quinn

Meghan Quinn


Meghan Quinn je úspěšnou autorkou moderních romancí a romantických komedií a ve svých knihách dokáže čtenářům zprostředkovat dokonalou kombinaci humoru, citu a vášně. Tato adoptivní matka, milovnice zvířat a burákového másla žije momentálně v Colorado Springs, kde se může naplno věnovat svému milovanému koníčku, kterým je pěší turistika.

Zobrazit profil autora