Mé srdce si tě najde


Jude Deveraux

Jejich láska odmítla mlčet a zněla napříč časem…

Jejich láska odmítla mlčet a zněla napříč časem…

Když se na začátku globální pandemie zastaví celý svět, Etta Wilmontová nečekaně uvízne v Kansas City. V zoufalé snaze sehnat střechu nad hlavou se setkává s Henrym Loganem, osamělým starším mužem, který potřebuje ošetřovatelku. Když nabídne Ettě, aby zůstala u něho, zdá se, že se tím vyřeší problémy jich obou – a možná to bude spontánní dobrodružství, které Ettě v životě tolik chybí.

Zatímco Etta a Henry zapadnu do příjemné rutiny, Etta se ponoří do Henryho knihovny. Vzrušující historické záznamy o životě na Středozápadě brzy vedou k živým snům o Kansas City v sedmdesátých letech devatenáctého století, snům, v nichž je nevěstou na objednávku, provdaná za pohledného, ale rezervovaného rančera jménem Maxwell Lawton.

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.10.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,406 kg
Jazyk čeština
Původní název My Heart Will Find You
Původní jazyk angličtina
Překladatel Daniela Čermáková
EAN 9788026921530
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Jude Deveraux Jude Deveraux

Jude Deveraux


Jude Deveraux (1947), vlastním jménem Jude Gilliam White, pochází z Fairdale, Kentucky. Vystudovala na Murray State University, Kentucky, kde získala titul bakaláře umění. Než se začala plně věnovat literární kariéře, byla učitelkou na základní škole. Vdala se za Claudea Whitea (odtud její druhé jméno), ale jejich manželství trvalo pouhé čtyři roky. Jejím druhým manželem byl Clause Montassir, s nímž adoptovala malého Sama, který však v roce 2005 zahynul při dopravní nehodě, a Deveraux se opět rozvedla. Nyní žije střídavě se v Severní Karolíně a ve svém domě v Itálii, kam se uchyluje při psaní nových knih. Její první kniha byla publikována v roce 1977, ale proslavil ji až cyklus o rodu Montgomeryů, který však čtenáři znají spíše pod názvem Sametový cyklus, a který začíná románem Sametový slib. K dnešnímu dni má na svém kontě již přes padesát romantických příběhů přeložených do více než třiceti jazyků, v nichž obvykle dominují silné a schopné ženy a jejich intenzivní milostné vztahy. V mnoha románech figurují potomci rodu Montgomeryů, jejichž osudy autorka sleduje na různých kontinentech a v různých historických obdobích. Jude Deveraux zcela jistě patří mezi nejlepší autorky romantické, obzvláště historické, literatury.

Zobrazit profil autora