Rozhodně ne on


Whitney G.

Narozeninová oslava s nečekaným koncem

Jediné, co jsem si ke svým třicátým narozeninám přála, byla velkolepá a nezapomenutelná noc… Místo toho jsem se nechala zbouchnout svým šéfem.

No tak počkejte.

Než mě začnete soudit (já vás *vidím*), v té době jsem nevěděla, že je to můj šéf. Věděla jsem pouze to, že to byl ten nejpřitažlivější muž, kterého jsem kdy viděla, k tomu přidejte britský přízvuk a rty, které se na celé hodiny zmocnily mého těla.

Když pak ten mizera předpokládal, že si dáme další kolo poté, co označil můj byt mimo jiné za „krabici od sušenek“, vykopla jsem ho a doufala, že už ho nikdy znovu neuvidím.

To mi ovšem vydrželo jen čtyři týdny…

Tehdy jsem si totiž uvědomila, že mám ‚zpoždění‘ a dvacet různých těhotenských testů odhalilo skutečnost, jíž jsem nechtěla uvěřit.

A když jsem si myslela, že strávím další čtyři týdny tím, že ho budu hledat, objevil se v mé práci v dveřích, a šáfová nám ho představila jako našeho nového generálního ředitele.

Tohle na celé té situace však není to nejhorší.

To ani omylem.

Ukázalo se totiž, že v noc, kdy jsme se setkali, mi ten muž něco zatajil, a dalších osm měsíců mě čekalo ještě víc komplikací, než bych si kdy dokázala představit…

Číst více
349 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Rozhodně ne on

Rozhodně ne on

Citáty

Strávili spolu jednu žhavou noc, jenomže ona pak zjistila, že její nový šéf a že je s ním navíc i těhotná. A to rozhodně není poslední překvapení v téhle knížce 😅

Číst více
Tip na Rozhodně ně on

Tip na Rozhodně ně on

Tipy na knihy

Čerstvá třicátnice Chloe přemýšlí, co se životem. V tomhle věku by přece už mělo být všechno jasné, nebo ne? Jestli ano, tak ona rozhodně nic vyřešené nemá. V den svých narozenin se navíc seznámí s tím nejžhavější mužem, jakého kdy viděla. A ten britský přízvuk?! Neodolá a garantujeme vám, že vy byste taky neodolali. No a od té chvíle se to začne celé zamotávat, protože on je její šéf a navíc je… 🤭 To už si přečtěte sami. Je to sexy, je to vtipné, Whitney G. je top autorka, moc doporučujeme 🙏 Žhavost: 4/5🔥

Číst více

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.09.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,325 kg
Jazyk čeština
Původní název Definitely not Him
Původní jazyk angličtina
Překladatel Darina Povolná
EAN 9788026921202
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Whitney G. Whitney G.

Whitney G.


Whitney G. (celým jménem Whitney Gracia Williams) se narodila roku 1988 v Memphisu v Tennessee. Říká o sobě, že je optimistka posedlá cestováním, má ráda sladkosti, miluje čaj a skvělou kávu. V roce 2014 jí vyšla erotická trilogie Reasonable Doubt, jež se vyšplhala na žebříčky bestsellerů New York Times a USA Today. Napsala new adult romanci Sincerely, Carter, romantickou sérii Steamy Coffee Collection a několik dalších románů ze současnosti. S Nicole London založila blog The Indie Tea pro nezávislé autorky romancí. Pokud si zrovna nepovídá se čtenáři na své facebookové stránce, můžete ji najít na instagramu nebo na její webové stránce, a když není ani tam, pravděpodobně je zamčená a pracuje na dalším šíleném příběhu.

Zobrazit profil autora