Twisted Hate: Nenávist na ostří nože


Ana Huang

Nenávidí ji... skoro stejně jako ji chce.

Atraktivní, nafoukaný Josh Chen, který je na nejlepší cestě stát se skvělým lékařem, nikdy nepotkal ženu, kterou by nedokázal okouzlit - až na Jules Ambroseovou.

Krásná rusovláska je mu trnem v oku od chvíle, kdy se poznali, ale zároveň zaměstnává jeho myšlenky tak, jako žádná jiná žena.

Když jejich vzájemná animozita vyústí v jednu nezapomenutelnou noc, Josh navrhne zdánlivě bezkonfliktní řešení: budou z nich kamarádi s výhodami a jejich vztah se bude řídit jednoduchými pravidly.

Žádná žárlivost.

Žádné závazky.

A rozhodně žádné zamilování.

**

Společenská a ambiciózní Jules Ambroseová je bývalá „vymetačka“ večírků, která se teď soustředí na jediné: složit advokátní zkoušky.

To poslední, co potřebuje, je zaplést se s doktorem, kterého až dosud považovala za osinu v zadku... bez ohledu na to, jak dobře vypadá.

Ale čím víc ho poznává, tím víc si uvědomuje, že v muži, kterého tak dlouho nesnášela, je víc, než se na první pohled zdá.

Je to bratr její nejlepší kamarádky.

Je to trest za její hříchy.

A její jediná záchrana.

Jejich vztah je jako stvořený v pekle, a když je dostihnou démoni z minulosti, oba dva musí čelit pravdě, která je buď může zachránit... anebo zničit vše, o co se až dosud snažili.

Číst více
499 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Tip na Twisted Hate

Tip na Twisted Hate

Tipy na knihy

Jak to Ana Huang dělá, že se po přečtení každé její knihy nemůžeme dočkat té další? Naštěstí jsme docela rychlí, a tak si na čtvrtý díl série Twisted počkáte jen do února. A zatím můžete slupnout tuhle novinku, nebo si doplnit právě dotisknuté první dva díly 😁

Číst více

Detailní informace

Počet stran 560
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 09.11.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,574 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Twisted
Původní název Twisted Hate
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Dresia
EAN 9788026921561
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

knihazaknihou.cz - Twisted hate


„Autorka má výrazně čtivý text a energický náboj v ruce, jenž otiskuje do svého příběhu, který vás od prvních stránek zaujme. Hrdinové vyprávění mají za sebou spletitou minulost a její temné pařáty se natahují i do současnosti, čímž poskytují čtenářům napětím i chemií prošpikovaný příběh.“

Autor knihy

Ana Huang Ana Huang

Ana Huang


Ana Huang je autorkou bestsellerů podle New York Times, Wall Street Journal, USA Today a Amazonu. Nejznámější je její série Twisted. Píše romance pro dospělé a současné romance s alfa hrdiny, silnými hrdinkami a spoustou napětí. Její knihy byly prodány k překladu více než dvěma desítkám zahraničních nakladatelů a objevily se v médiích, jako jsou NPR, Cosmopolitan, Financial Times a Glamour UK. Je zapřisáhlou nadšenkyní do cestování, ráda do svých příběhů začleňuje malebné destinace a nikdy neodmítne dobré chai latte.

Zobrazit profil autora