Rebel


Elle Kennedy

i Připravujeme

Pravda může být nebezpečná!

Už je to dlouho, co měla Casey Tresscottová pocit, že drží svůj život pevně v rukách. Po autonehodě, při níž málem ztratila to nejcennější, si musela zvyknout na to, že ji rodina opečovává a spolužáci pomlouvají. Aspoň že se může kdykoli opřít o svého kamaráda Fenna Bishopa… nebo si to aspoň myslí.

Za Fennovou pěknou tvářičkou se skrývá nebezpečná pravda o noci, kdy Casey skoro zemřela. Věří, že dělá dobře, když jí o tom lže. Tajemství však postupně vyplouvají na povrch a hrozí, že ji Fenn navždy ztratí. Casey už má po krk toho, že ji lidi jen využívají. Už se nechce nechat ovládat. Potuluje se s místními rebely a bez ohledu na následky porušuje pravidla.

Zoufalý Fenn se musí spojit s nevlastním bratrem RJem a ostatními delikventy z Akademie Sandover, aby odhalili celou pravdu o Caseyině nehodě, a může jen doufat, že tak Casey získá zpět.

Co když ale Casey už nechce být tou dívkou, do níž se zamiloval?

Číst více
469 Kč Doporučená cena knihy
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.04.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název Rogue
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Ľalíková
EAN 9788026923169
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Elle Kennedy Elle Kennedy

Elle Kennedy


Elle Kennedy, autorka nejprodávanějších románů podle žebříčků New York Times, USA Today a Wall Street Journal, vyrostla na předměstí Toronta v Ontariu. Na Yorské univerzitě studovala angličtinu a získala titul bakaláře. Už od raného věku věděla, že se chce stát spisovatelkou, a v době dospívání se za svým snem vydala. Miluje silné hrdiny a sexy alfa hrdiny a jen tak akorát žáru a nebezpečí, aby byl příběh zajímavý. Elle moc ráda komunikuje se svými čtenáři. Navštivte její webovou stránku www.ellekennedy.com, kde se můžete přihlásit k odběru newsletteru. Získáte tak nejnovější informace o chystaných knihách a exkluzivní ukázky. Také ji můžete najít na Facebooku (ElleKennedyAuthor), na Twitteru (@ElleKennedy) a na Instagramu (@ElleKennedy33).

Zobrazit profil autora