Láska bez obalu


Lexi Ryanová

i Připravujeme

Dokážeme být pouze kamarádi, co spolu spí?!

Ke svým třicátým narozeninám si nadělím to, po čem toužím nejvíc: dítě.

Jistě, bylo by to jednodušší, kdybych měla manžela – nebo dokonce přítele – ovšem odmítám se nechat odradit nepodstatnými detaily.

Když se v opilosti svěřím se svými plány kamarádkám, přesvědčí mě, abych požádala o pomoc Jakea, nejlepšího kamaráda, který tu pro mě vždycky byl v dobrém i ve zlém. Jakea, který je úplnou náhodou chytrý, vtipný, neskutečný fešák a výherce všech genetických loterií.

Takže když Jake můj návrh přijme – s podmínkou, že na to půjdeme postaru – byla bych blázen, kdybych odmítla. Jediný problém? Nevím, jestli dokážu oddělit sex od toho, co k tomu úžasnému muži cítím. Pokud nedokážu udržet srdce pod zámkem, riskuji, že přijdu o vztah, kterého si vážím ze všeho nejvíc.

Jake má pro splnění mého přání vlastní důvody. A pokud jeho pohnutky odhalím, mohlo by to znamenat náš konec. Musím si vybrat – uprchnout, nebo zůstat a bojovat za lásku.

Zamilujte se do chlapců z Jackson Harbor v nové sexy romantické sérii Lexi Ryanové. Všechny tyto knihy lze číst samostatně, ale rozhodně si je užijete jako sérii!

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.08.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název Straight Up Love
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Žemličková
EAN 9788026924012
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Lexi Ryanová Lexi Ryanová

Lexi Ryanová


Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.

Zobrazit profil autora