Láska zrozená ve lži


Lexi Ryanová

i Připravujeme

Do chlapců z Jackson Harbor se prostě zamilujete!

Lexi Ryanová, autorka bestsellerů dle New York Times, přichází s novým sexy románem o nevěstě na útěku, svobodném otci, který se zapřísahal, že už nebude nikdy milovat, a o rodinných tajemstvích, která mohou narušit i ta nejhlubší pouta.

Na svůj svatební den nikdy nezapomenete. A rozhodně nezapomenete na okamžik, kdy vám vaše sestra-dvojče pozvrací kytici a přizná, že je těhotná… s vaším snoubencem.

Chtěla jsem utéct a schovávat se, dokud se mi nezahojí srdce. Ocitla jsem se v cizím městě a poznala tajemného cizince, jehož talentovaná ústa a ruce mi téměř daly zapomenout, že jsem právě měla zažívat svou svatební noc.

Bojím se vrátit domů a čelit svému rozvrácenému životu, a tak předstírám, že jsem moje sestra, abych mohla vzít její práci v Jackson Harbor a starat se o šestiletou holčičku. Představte si mé překvapení, když zjistím, že můj nový šéf je ten můj záhadný cizinec – doktor Ethan Jackson.

Nikdy jsem nechtěla, aby Ethan moje tajemství odhalil. Nikdy jsem nechtěla, aby na nich záleželo. Ale čím déle s ním a jeho milou dcerkou pracuju, tím víc se propadám a tím je mi jasnější, že nejsem jediná, kdo v sobě nosí něco, co by nás mohlo rozdělit.

Připravte se na to, že se do chlapců z Jackson Harbor v nové sexy romantické sérii Lexi Ryanové naprosto zamilujete. Všechny tyto knihy lze číst samostatně, ale série je série!

Číst více
449 Kč Doporučená cena knihy
Připravujeme

Detailní informace

Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.06.2024
Formát 120x195 mm
Jazyk čeština
Původní název The Wrong Kind of Love
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Žemličková
EAN 9788026923558
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Lexi Ryanová Lexi Ryanová

Lexi Ryanová


Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.

Zobrazit profil autora