Twisted Games - Hry na ostří nože


Ana Huang

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit.

Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud.

Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.

Číst více
529 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Twisted Games - Hry na ostří nože

Twisted Games - Hry na ostří nože

Citáty

Tahle scéna v Twisted Games?! 😍🔥 Už od začátku jsme věděli, že to bude mezi princeznou Bridget a jejím bodyguardem Rhysem dost komplikované, ale stejně 😭 Ještě štěstí, že baronetky končí vždycky dobře ❤️‍🩹

Číst více

Detailní informace

Počet stran 480
Datum vydání 29.03.2023
Formát 132x202 mm
Hmotnost 0,489 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Twisted
Původní název Twisted Game
Překladatel Ivana Dresia
EAN 9788026920410
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Recenze

Instagram - Twisted Games


....Po Twisted Love, které moc nenadchlo a bylo úplně jiné než jsem čekala, bylo Twisted Games příjemné a překvapivé vylepšení dojmu z předchozí knihy....

Autor knihy

Ana Huang Ana Huang

Ana Huang


Ana Huang je autorkou bestsellerů podle New York Times, Wall Street Journal, USA Today a Amazonu. Nejznámější je její série Twisted. Píše romance pro dospělé a současné romance s alfa hrdiny, silnými hrdinkami a spoustou napětí. Její knihy byly prodány k překladu více než dvěma desítkám zahraničních nakladatelů a objevily se v médiích, jako jsou NPR, Cosmopolitan, Financial Times a Glamour UK. Je zapřisáhlou nadšenkyní do cestování, ráda do svých příběhů začleňuje malebné destinace a nikdy neodmítne dobré chai latte.

Zobrazit profil autora