Úlet na dva týdny


Samantha Towle

Dvoutýdenní úlet, nebo láska na celý život?

Dillon Dawsonová zbožňuje psát romance navzdory tomu, že její poslední vztah skončil tím, že odletěla sama na Maledivy, kde měla trávit líbánky. Teď chce mít jen pro sebe dva týdny nerušeného klidu a ticha bez jakéhokoliv muže na dohled.

West Oakley nejenže nevěří, že nějaký romantický vztah existuje, ale ani nijak netouží po tom, aby se přesvědčoval o opaku. Jediným důvodem, proč zamířil na Maledivy, je uniknout skandálu a strávit čas na ostrově, kde nikdo netuší, kým je.

Ovšem plány se mění, a když West spočine pohledem na Dillon, zrodí se mu v hlavě jiný nápad – dvoutýdenní úlet bez závazků. Přestože Dillon ví, že jejich sexuální přitažlivost je přímo výbušná, její romantické srdce váhá.

Skutečně dokáže strávit čtrnáct nocí v náruči božského Westa, který jí splní všechny fantazie, a na konci od toho všeho jen tak odejít?

Nebo Dillon zvládne proměnit úlet na dva týdny v něco víc než jen nečekané dovolenkové dobrodružství a přesvědčit Westa, že romantický vztah skutečně existuje?

Číst více
399 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji
Tip na Úlet na dva týdny

Tip na Úlet na dva týdny

Tipy na knihy

„Nezáleží na tom, jestli je volný, ženatý nebo má harém. Jsem tady na tom výletě, kdy se z líbánek stala dovolená pro nezadanou holku, z jediného důvodu, a to zahojit si zlomené srdce. Ne se tu tahat s nějakým Američanem. I když vypadá jako kombinace Brada Pitta jako Achillea a Chrise Hemswortha v Thorovi a v životě jsem neviděla víc sexy chlapa.“ 🔥

Číst více

Detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.09.2023
Formát 120x195 mm
Hmotnost 0,361 kg
Jazyk čeština
Původní název The Two Week Stand
Původní jazyk angličtina
Překladatel Darina Povolná
EAN 9788026921233
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Úlet na dva týdny


„Svižný styl vyprávění i množství dialogů obsahujících vtip, vzrušující napětí i milé poťouchlosti zvyšuje tempo knihy a vy ji budete mít slupnutou dřív, než se nadějete.“

Databazeknih.cz - Úlet na dva týdny


„Příběh Dillon a Westa mě bavil od úplného začátku, velmi vtipná, žhavá i sladká záležitost, kterou jsem zhltla během dne.“