On chodí po červeném koberci. Ona ho umí spíš luxovat.

Když skandál poškodí pověst pekelně sexy celebrity Patricka Walshe, potřebuje ji zachránit, a to rychle. Na scéně se objevuje číšnice Norah Peersová – obyčejná nula. Je po ruce, spolehlivá a zapřísahala se, že už do konce života nechce mít s mužskými nic společného. Jinými slovy, je to ideální partnerka pro falešný románek bez závazků.

Za patřičný obnos může nechat práce číšnice a hrát roli jeho spolehlivé přízemní přítelkyně. Co však – krucinál – nemůže, je vyhnout se rostoucí vzájemné přitažlivosti. Jenže mít v patách paparazzi a vidět svůj život rozpitvaný na sociálních sítích je nejlepší cesta k panické atace. A i když je Patrick na plátně okouzlující darebák, ve skutečném životě jde o stopětaosmdesáticentimetrového nepochopitelného, nádherného, zádumčivého bručouna, který si od ní udržuje odstup… ale také v ní budí dojem, že tohle pouto mezi nimi možná není jenom hrané.

Dostat v pravou chvíli kopačky by nemělo být nic zásadního. Jenomže falešný vztah s Patrickem je tak reálný, jak to Norah nikdy nezažila. Co má holka dělat, než zahodit scénář a navrhnout novou verzi made in Hollywood?

Číst více
329 Kč Doporučená cena knihy
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 04.10.2022
Formát 130x202 mm
Hmotnost 0,285 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Fake
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Pacnerová
EAN 9788026919100
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem